info@masterltd.com.tr

Ahmet İhsan Öztürk tarafından 1967 yılında İstanbul-Şehremini‘de tuhafiye, kozmetik ve ev eşyaları satışı ile perakendeci olarak başlayan ticari hayatımız 1992 yılında Master Ev Gereçleri Ltd. Şti. ile kurumsal olarak başarı ile günden güne büyüyerek bu günlere ulaşmıştır…

İlk yıllarda perakende satış yapan firmamız daha sonraları MtrMaster markamızla sektörümüzde ithal ettiği kendi ürünlerini iç ve dış pazara sunmuştur.

Yurt içinde 1200’ün üzerinde saygın toptancı müşterilerimiz ile birlikte Türkiye’nin önde gelen ulusal marketleri ile çalışmaktayız.

Başarılı pazarlama stratejisi, kaliteli ürün seçimi ve portföyü ile artarak devam eden Master markalı ürünlerdeki kalite ve fiyat performansları ile EV ve MUTFAK&BANYO eşyaları sektöründeki hak ettiği yere ulaşma azim ve gayreti içerisindedir.

Ürün yelpazemiz; Ev, Mutfak ve Banyo Ürünleri, Şarjlı Işıldaklar, El Fenerleri, Aydınlatma Ürünleri, Sinek Kovma Cihazları başta olmak üzere, gündelik yaşamımızda kullanabileceğimiz her türlü pratik kullanım ürünlerinden oluşmaktadır.

Uzak doğudaki fabrikalara Türk halkının ihtiyaçlarına ve geleneksel yaşam tarzına uygun ürünler en iyi fiyata ve en iyi kaliteye göre ürettirilip, sizlerin kullanım ve ticari satışınıza sunulmaktadır.

Kuruluşundan bugüne; Yurt içi ve yurt dışındaki fuarlar takip edilmekte olup, özellikle ülkemizde düzenlenen iş alanımızın başta gelen fuarlarından ZÜCHEX ve İDEALHOME fuarlarına katılımcı firma olarak iştirak etmektedir.

2007 yılına kadar Eminönü‘nde faalietini sürdüren firmamız, 2007 Haziran ayından itibaren artık ürünlerini İstanbul-İstoç’taki 400 metrekare Showroom&Ofisinde faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Temel politikamız olan “Toplam Kalite Yönetimi”nin uygulanmaısnda esas, tüm çalışanların katılımı ile, müşteri istek ve beklentilerini en üst düzeyde sağlayacak ürünleri tedarik etmek ve en kısa zamanda pazara sunmaktır.

Firmamız siz değerli müşterilerimize daima yeni ürünler sunmayı amaç edinmiş olup bu yolla sizlerle hep birlikte güzel ve karlı işler yapmayı temenni ediyoruz.